DeWalt - Nr.1 Importer i dystrybutor butów roboczych i odzieży w Holandii , Belgii , Niemiec , Polsce 40 marek 2000 modeli.

Kwota
szt.
Szukaj
Koszyk |
Obsługa Klienta  |
Kontakt |
Przejdź do treści

Menu główne:

DeWalt

Sklep > Elektronarzedzia

Oferujemy profesjonalne elektronarzędzia jako doskonałe uzupełnienie do bardzo szerokiej oferty odzieży roboczej.

W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości. Był to początek sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów DEWALT.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie leżą u podstaw wszystkich konstrukcji profesjonalnych elektronarzedzi DEWALT. Firma DEWALT jest wiodącą na rynku amerykańskim, a jednocześnie jest w ostatnich latach najdynamiczniej rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego